KONST / Litografier / Färglitografi 16773026
nr 1677 3026
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Figur. Signerad, numrerad 85/125. Färglitografi, bildmått: 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 februari 2025
kl 20:38:39
700 kr
1.100 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström